• L.P.

    NAZWISKO

    IMIĘ

    PRZEDMIOT NAUCZANIA

    PEŁNIONA FUNKCJA

    1

    JOANNA

    DUMICZ

     HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

    DYREKTOR

    2

    RACHWALSKA

    MAŁGORZATA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

    WICEDYREKTOR

    3

    ANDRZEJEWSKA

    AGNIESZKA

    MATEMATYKA

    WYCHOWAWCA KL. V

    4

    BABICKA

    MIROSŁAWA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

    WYCHOWAWCA KL.I

    5

    BASA

    BOŻENA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

     

    6

    CHOHURA

    ANNA

    WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

    PEDAGOG

    7

    CIEŚLICKA

    MONIKA

    WYCHOWANIE FIZYCZNE, N-L WSÓŁORGAN.

     

    8

    FILOŃCZYK

    MARCIN

    WYCHOWANIE FIZYCZNE

     

    9

    FILOŃCZYK

    ALICJA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

    WYCHOWAWCA KL. II B

    10

    HOŁYŃSKA

    DOROTA

    RELIGIA  GEOGRAFIA

     

    11

    KAPROŃ

    ANNA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA – UJAZD GÓRNY

     

    12

    KULPIŃSKA

    JOANNA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA / MUZYKA

    WYCHOWAWCA  „0” 

    13

    LEŃSKA

    VIOLETTA

    RELIGIA/PLASTYKA/ OLIGOFRENOPEDAGOG

     

    14

    ŁAKOMIAK

    KATARZYNA

    WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

     

    15

    MEUSZ

    MAŁGORZATA

    JĘZYK POLSKI

    WYCHOWAWCA KL.VI A

    16

    MICUŁA

    MAŁGORZATA

    MATEMATYKA, PEDAGOG SPECJALNY

    WYCHOWAWCA  KL.VII

    17

    MOZGAŁA

    AGNIESZKA

    JĘZYK NIEMIECKI/ LOGOPEDA

    WYCHOWAWCA  KL. VIII

    18

    NOWEK

    MARLENA

    FIZYKA/ CHEMIA/ INFORMATYKA

     WYCHOWAWCA  KL. VI B

    19

    PODEDWORNA

    RENATA

    JĘZYK POLSKI, HISTORIA

     WYCHOWAWCA  KL. IV

    20

    PASTUŁA

    LIDIA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

     

    21

    PLIZGA

    EWA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

     

    24

    RYCHEL

    TERESA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

     

    25

    SKONECZNA

    EMILIA

    BIOLOGIA, LOGOPEDA, NAUCZYCIEL WSPÓŁORG.

     

    26

    TŁUSTY

    MARIA

    EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/J. ANGIELSKI

    WYCHOWAWCA KL.III

    27

    SZAJDA

    BEATA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA - UJAZD GÓRNY

     

    28

    SZUMSKA

    KAROLINA

    NAUCZYCIEL WSPÓŁORG.

     

    29

    WÓJCIAK

    PATRYCJA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

     

    30

    ŻELEZIK

    BERNADETA

    JĘZYK ANGIELSKI

     

    31

    KRĘC

    ELŻBIETA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA - UJAZD GÓRNY

     

    32

    ŚLEDZIŃSKA

    DOROTA

    EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

     

    33

    PERS

    DOROTA

    OPIEKUN ŚWIETLICY

     

    34

     SUCHORABSKA

    ELŻBIETA

    JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI

     

     

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Udaninie
      • szkolaudanin@op.pl
      • 76 8709299
      • ul. Główna 19 55-340 Udanin Poland
  • Nasze media społecznościowe