Zarząd Rady Rodziców

Marlena Dobrowolska - skarbnik

Monika Paterska - sekretarz

Podziękowania

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza uczestniczyła w uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się 11 listopada br. na terenie Gminy Udanin. Podczas uroczystości zorganizowano kawiarenkę ze sprzedażą ciast i ciepłych napoi z przeznaczeniem na cele statutowe rady.

Ze sprzedaży zebrano 1 028,00 zł (jeden tysiąc dwadzieścia osiem złotych 00/100) .

Dochód z kawiarenki w całości przeznaczony zostanie na działalność Rady.

Za udział w uroczystości otrzymaliśmy podziękowania od Wójta Gminy Udanin.

Sami również DZIĘKUJEMY:

• rodzicom poszczególnych klas oraz oddziałów przedszkolnych, którzy upiekli ciasto i dostarczyli słodkości na sprzedaż;

• szczególne podziękowania wysyłamy do Justyny Olkiewicz - Sobczak, Aleksandry Kania i Jolanty Pawłowskiej za reprezentowanie nas przy sztandarze podczas obchodów Dnia Odzyskania Niepodległości w kościele;

• gorące podziękowania płyną również do Anny Szajda, Barbary Kulpińskiej, Marleny Dobrowolskiej, Jolanty Pawłowskiej, Justyny Olkiewicz-Sobczak i Aleksandry Kania za pomoc w sprzedaży i świetną organizację kawiarenki.

Sprawozdanie za rok 2020/2021

Zeskanowany dokument 24.pdf