Konkurs recytatorski

4.04.2022r. w Przedszkolu w Ujeździe Górnym odbył się Konkurs recytatorski, wierszy J. Brzechwy i J. Tuwima pod tytułem,, Uśmiechnięte wiersze ''. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci oraz poznanie twórczości J. Brzechwy i J. Tuwima.

Wszystkie dzieci pięknie się zaprezentowały.

1.miejsce zdobyła Emilka Lipiec, 2.miejsce Franuś Tłusty, 3.miejsce Nina Kalińska, wyróżnienia zdobyli Kinga Miozga oraz Marcel Dobrzycki.

Wszystkie dzieci dostały nagrody za udział w konkursie. Dziękuję rodzicom za przygotowanie dzieci. Gratuluję wszystkim.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Sprawozdanie z pracy Przedszkola Samorządowego w Ujeździe Górnym

Semestr I - Rok Szkolny 2021/2022

Sprawozdanie 2021- 2022.pdf

Rodzice i dzieci z przedszkola z Ujazdu Górnego, wsparły bezdomne psiaki i kociaki ze Schroniska ze Świdnicy. Dziękujemy za wasze dobre serca i za to że zawsze możemy liczyć na waszą pomoc.

Koordynator Beata Szajda.

,,Mikołajki w Przedszkolu w Ujeździe Górnym

Akcja charytatywna

W ramach wolontariatu prowadzona jest w Przedszkolu w Ujeździe Górnym akcja charytatywna ,,Nie musisz mieć czerwonej czapki, by zostać Świętym Mikołajem. Wystarczy, że jesteś dobrym człowiekiem. A wiem, że jesteś!’’- akcja pomocy dzieciom niepełnosprawnym w Wierzbicach.