Grupa „Stokrotki”

Mikołajki w grupie ,,Stokrotek”

6 grudnia to magiczny, niezapomniany i długo wyczekiwany dzień dla wszystkich dzieci. A wszystko za sprawą tego wyjątkowego gościa, który sprawia, że dzieciom mocniej bije serce, a którego prezenty wywołują uśmiech nawet na tych czasami nieco kapryśnych twarzach.

Tego dnia również do naszej grupy przywędrował święty Mikołaj, sygnalizując swoje przyjście magicznym dzwoneczkiem. Przybył z workiem pełnym prezentów, ale również z dobrą nowiną, że każde dziecko otrzyma prezent. Wystarczyło mu zapewnienie dzieci, że będą starały się być grzeczne cały rok, a nie tylko w ten grudniowy czas. Nie mógł zagrzać u nas zbyt długo miejsca, ale w skupieniu wysłuchał wierszy i piosenki w wykonaniu dzieci, po czym każdego obdarował Mikołajowym podarunkiem, szczerym uśmiechem i dobrym słowem…

Wyjątkowy nastrój panował w naszej grupie od samego rana, bo na dzieci czekała w sali prześliczna choinka, panna zielona, gotowa, by ją wystroić według pomysłu naszych Stokrotek, przy dźwiękach kolęd i świątecznych piosenek. Nie zabrakło również tego dnia bajkowych opowieści…

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

W ubiegły piątek do grupy Stokrotek przybyli bohaterowie wielu znanych bajek. A stało się to za sprawą samych dzieci, które przyszły do szkoły przebrane za różne bajkowe postaci. Tego dnia nie zabrakło tematycznych łamigłówek, śpiewu, pląsów i baśniowych opowieści.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

I DZIEŃ JESIENI W GRUPIE STOKROTEK

Po cichu, małymi krokami, w środku minionego tygodnia do grupy Stokrotek przyszła jesień. I chociaż tego dnia za oknem królowały różne odcienie szarości, w naszej sali było barwnie, kolorowo i wesoło.